Dnia 16 stycznia w Wieliczce odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursów: plastycznego, literackiego i multimedialnego zorganizowanych w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019. Z dumą informujemy, że w zaszczytnych gronie laureatów znalazło się czworo uczniów z Gminy Biecz nagrodzonych w kategorii plastycznej, w tym dwóch z naszej Szkoły:

Maksymilian Chmura (kl. I)

Kacper Szarłowicz (kl. VII)

Osiągnięcia tych wspaniałych młodych ludzi zasługują na tym większe uznanie, że na konkurs wpłynęło blisko 2 000 prac z 23 małopolskich gmin.

Warto dodać, że organizatorzy Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019 podczas Gali Laureatów docenili działania zorganizowane w ramach akcji w Gminie Biecz, gratulując organizatorom zaangażowania i chwaląc za ciekawe inicjatywy z udziałem bieckiej młodzieży.

Kampania, której głównym celem jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych za kierownicą, realizowana jest w Małopolsce od 12 lat. Gmina Biecz od wielu lat prowadzi działania wspierające cele kampanii, w tym Marsz na rzecz trzeźwości, zajęcia profilaktyczne w szkołach, edukację rodziców, zbieranie deklaracji odpowiedzialnego pasażera, udział dzieci i młodzieży w „nopromilowych” konkursach.

Zwycięzcom Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: Anna Filus-Solarz

Laureaci konkursu NO PROMIL – NO PROBLEM 2019

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content