Burmistrz Biecza, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Wacława Potockiego w Bieczu zapraszają na etiudę teatralną   pt. „Każdy widzi to co chce” wykonaniu uczniów z trzech szkół podstawowych Gminy Biecz oraz młodzieży Centrum Twórczości Dla Dzieci i Młodzieży Rady Miejskiej Miasta Rohatynia w Ukrainie.
Występ będzie  miał miejsce 22 października 2023 r. o godz. 13:00 w Kinie Farys w Bieczu.
 
 
Etiuda teatralna przygotowana została w ramach projektu „Człowiek + Lalka = Teatr”, który jest dofinansowany z programu  Polsko – Ukraińskiej Rady Wymiany  Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki.  Koordynatorem projektu jest Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wacława Potockiego w Bieczu.

 

frse logo
Zaproszenie na występ polsko-ukraiński

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content