W dniu 20 kwietnia br. w CKPiU w Gorlicach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W kategorii uczniów klas I-IV Gminę Biecz reprezentował  Maksymilian Chmura uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bieczu. Po rozwiązaniu niełatwego testu wiedzy w części I  Maksymilian uzyskał drugą w kolei najwyższą liczbą punktów 29  i zakwalifikował się do części ustnej, gdzie nie miał sobie równych.  Uzyskał w niej najwyższą liczbę punktów – 60 pkt i  I miejsce. Maksymilian przyjął dyplom i nagrody z rąk Pani Jadwigi Wójtowicz – Radnej Województwa Małopolskiego, Pani Marii Gubały – Starosty Gorlickiego, dh Przemysława Wszołka Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, mł. Bryg. Waldemara Kroka – Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach.

Uzyskanie tytułu laureata I miejsca uprawnia Maksymiliana do udziału w etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się już za kilka dni. Gratulujemy Maksowi, Rodzicom i opiekunowi merytorycznemu pani Leokadii Piotrowskiej i trzymamy kciuki za powodzenie podczas zmagań na szczeblu wojewódzkim!

 

 

Maksymilian Chmura zwycięzcą eliminacji powiatowych OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież zapobiega pożarom”

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content