Jako, że od wtorku wszyscy odkryli w sobie artystyczną wenę, postanowiliśmy „iść za ciosem” i nie tracić tego ducha nawet poza murami Biecza.
Po porannych zajęciach prowadzonych przez ekipę z Włoch, podczas których próbowaliśmy odróżniać fake newsy od tych wiarygodnych, wszyscy udali się do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie nie tylko mogli nacieszyć oko podziwiając szklane cuda i cudeńka, jak chociażby rośliny misternie robione z maleńkich „kryształków”, ale także samodzielnie stworzyć ozdobne naczynko ze szkła pomalowane zgodnie z własnymi upodobaniami kolorystycznymi.
Co do dzisiejszych doznań kulinarnych – no cóż, dzisiaj dostaliśmy zapiekane bagietki nadziewane ciekawym mixem smaków – moze nie brzmi to nietypowo, jednak nietypowy był fakt, że ze względu na rozmiar tych „gigantów” jedliśmy je … przez cała drogę z Krosna do Biecza 🙂
Gdyby tylko nie fakt, że był to już przedostatni dzień bieckiej mobilności i nieubłaganie zbliżała się pożegnalna kolacja połączona z wręczaniem certyfikatów…., no dobra to jeszcze nie koniec – przez nami przecież jeszcze jeden, pełen wrażeń, emocji i odkrywania dzień na Krakowskim Starym Mieście, ale o tym dopiero jutro 🙂
NUMER PROJEKTU: 2020-1-PT01-KA229-078502_4
CZAS TRWANIA PROJEKTU: 01.11.2020 – 30.06.2023
WSPÓŁFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ ERASMUS+
ŁĄCZNA KWOTA DOFINANSOWANIA: 25 542,00 EURO

Ekipa Erasmusa w krośnieńskim CDS.
Polish Week Day 4

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content