Ruszyła rekrutacja do świetlicy szkolnej.

          W związku z organizacją pracy świetlicy na rok szkolny 2022/2023 zapraszamy Rodziców/Opiekunów do zapoznania się z dokumentami odnośnie funkcjonowania świetlicy i zapewnienia dzieciom opieki. Osoby zainteresowane opieką świetlicową proszone są o dokładne wypełnienie i przekazanie do szkoły kompletu podpisanych dokumentów (karty zgłoszenia oraz oświadczenia o zatrudnieniu). 

Dokumenty (dostępne do pobrania ze strony internetowej szkoły) prosimy składać w terminie do 30 kwietnia 2022 r. w sekretariacie szkoły.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą:  tel. 13 4471062

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja dzieci do świetlicy szkolnej

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content