Szanowni Państwo,

Gmina Biecz organizuje zbiórkę darów dla Ukrainy. Mieszkańcy, którzy chcą włączyć się w akcję pomocy mogą dostarczać potrzebne rzeczy do punktu zbiórki, który znajdował się będzie w magazynie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bieczu przy ul. Binarowskiej 5. Zbiórka będzie prowadzona w terminie od 7 marca do 21 marca 2022 r. w godz. 7:00 – 17:00.Pomoc humanitarna dla Ukrainy w Małopolsce koordynowana jest przez Wojewodę Małopolskiego. Dary trafią do Powiatowego Magazynu Pomocy, a następnie do Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. To ważne, aby pomoc była realizowana w zaplanowany sposób. Wyznaczone do tego odpowiednie instytucje będą mogły szybko przekazać dary tam gdzie są najpilniej potrzebne.

W załączeniu znajdują się materiały dotyczące zbiórki.

Łączę wyrazy szacunku

Joanna Faryj

Apel o pomoc dla Ukrainy >>>

Lista produktów i środków >>>

Apel o pomoc dla Ukrainy

Apel o pomoc dla Ukrainy

Apel o pomoc dla Ukrainy

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content