Szanowni Rodzice,

w związku z organizacją pracy świetlicy na rok szkolny 2021/2022 zapraszamy do zapoznania się z dokumentami odnośnie funkcjonowania świetlicy i zapewnienia Państwa dzieciom opieki. Osoby zainteresowane opieką świetlicową proszone są o dokładne wypełnienie i przekazanie do szkoły kompletu podpisanych dokumentów (karty zgłoszenia oraz oświadczenia o zatrudnieniu). 

Dokumenty (do pobrania ze strony internetowej szkoły) prosimy składać w terminie do 31 maja 2021 r. w zamkniętej kopercie z adnotacją „Świetlica”.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą:  tel. 13 4471062

Planowane godziny pracy świetlicy: 7.00 – 8.00 oraz po zakończonych zajęciach do godz. 15:30

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy do świetlicy szkolnej!!!

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content