Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym szkołom, w których nauczyciele na wysokim poziomie pracują w ramach projektu.

W roku szkolnym 2019/20 otrzymaliśmy takie wyróżnienie za organizację i realizację grywalizacji „Gdzie jest Święty Mikołaj?”. 

Nagroda jest wyrazem uznania dla uczniów oraz ich nauczycielki p. Grażyny Cetnarowskiej, którzy realizując projekt podejmowali szczególnie oryginalne i nowatorskie działania w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Nagrodzone projekty były poddane ocenie w sześciu obszarach:

  1. Innowacja pedagogiczna i kreatywność
  2. Integracja z programem nauczania
  3. Komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi
  4. Współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi
  5. Wykorzystanie technologii
  6. Rezultaty, wpływ i dokumentacja

W projekcie “Gdzie jest Święty Mikołaj?” poprzez zabawę połączoną z rywalizacją uczniowie mogli rozwijać umiejętności logicznego myślenia, dedukcji oraz wyciągania wniosków. Projekt miał charakter ogólnopolski, wzięło w nim udział  28 placówek. Zespołowo zajęliśmy 9 miejsce. Naszą Szkołę reprezentowały: Milana Korzeniec, Zuzanna Stachura, Oliwia Przybyło, Marlena Kozioł, Wiktoria Filipak, Kinga Raksa, Vanessa Staroń, Anna Kabaj, Magdalena Róg i Zuzanna Sendra. Najlepszą tropicielką z naszej szkoły okazała się Milena Korzeniec zajmując 8 miejsce w rankingu uczestników

Tropicielkom dziękujemy za podjęcie wyzwania i reprezentowanie naszej społeczności i gratulujemy! 

Nadana naszej szkole Krajowa Odznaka Jakości e-Twinning świadczy o osiągnięciu przez placówkę wysokiego krajowego standardu w zakresie realizacji projektu międzynarodowego.

Bardzo się cieszymy, że nasze działania zostały docenione!

ODZNAKA JAKOŚCI DLA PROJEKTU eTwinning.

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content