Miło nam poinformować, iż szkolny konkurs plastyczny “Pani Wiosna” cieszył się dużym zainteresowaniem. Do organizatorów napłynęło 21 pięknych, kolorowych prac wykonanych przez uczniów klas I – III. Jury złożone z 67 nauczycieli i uczniów naszej szkoły wyłoniło zwycięzców drogą głosowania. Oto wyniki:

I miejsce – Emilia Wójcikiewicz, kl. II

II miejsce – Joanna Rzepka, kl. II

III miejsce – ex aequo Aleksandra Guzior i Lena Trzaskoś, kl. I

 

Drugi wiosenny konkurs, “Dwójka moich marzeń”, skierowany był do uczniów klas IV – VIII. Niestety nadesłano tylko dwie prace. Z tego powodu organizatorzy postanowili przyznać dwa równorzędne wyróżnienia autorom zgłoszonych prac. Wyróżnienia otrzymują:

Zuzanna Wójcikiewicz, kl. V

Franciszek Kosiba, kl. IV

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolorowej, słonecznej wiosny:)

Ze względu na obecną sytuację nagrody i dyplomy będą wręczone po przerwie świątecznej.

 

Wyniki wiosennych konkursów.

Post navigation


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Skip to content